Sepetim 0 ürün 0,00 TL
Alışveriş sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda


Ceyizsepeti.com çeyiziniz ve eviniz için sektördeki lider markaları bir araya getirmekle birlikte, kaliteli ürün, hızlı teslimat  ve mutlu müşteri kriterlerine odaklanarak  kurulmuştur.

Çeyiz, ev tekstil, ev gereçleri ürünleri ve çeşitleri hakkında, yıllardır sektörde öncü firmalar arasında yer alarak, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere, ürün çeşitlerini en üst seviyede tutmaktayız. Çeyiz seti ve ev tekstil ürünleri firması olarak, profesyonel kadromuz ile online satış mağazamızdan, bahsettiğimiz ürünlerin satışını yapmaktayız.

Sektörde yıllardır bu ürünlere yeni çeşitler ekleyerek, tüketicinin ihtiyaçlarının ne olduğunu belirlemek için yenilikler yapmaktayız. Böylelikle zaman geçtikçe, yeni hedef kitlenin hangi ürünlere ihtiyaç duyduğunun sağlaması yapılarak, ürünlere verilen ağırlık ona göre değişiklik göstermektedir. Böylelikle, tüketici, aradığı ürünlere daha kolay ulaşarak, web adresimiz üzerinden ürünleri satın alabilecekler.

Ceyizsepeti.com internet sitemizden müşterilerimizin isteği doğrultusunda tedarik ettiğimiz çeyiz malzemeleri, ev gereçleri ve tekstil ürünleri ile müşterilerimizin hizmetindeyiz..
 

 

Kredi Kartı Ödemeleri